| Gyártmány: | ALPINA |
| Típus: | 0-70 |
| Gyári szám: | 142360 |
| Gyűjtő: | Formanek Zsolt |
| Gyártó: | ALPINA (Societa per Azioni) Conegliano, Olaszország |
| Sorozat, vagy típusszám: | |
| Bevezetés éve: | |
| A gyártás felfüggesztése: | |
| Motorméret: | 70cc (4.3 cu. in.) |
| Hengerek száma: | 1 |
| Henger furat: | 51mm (2.0 in.) |
| Dugattyú löket: | 34.5mm (1.36 in.) |
| Henger típusa: | Alumínium króm bevonattal |
| Vezérlési mód: | Résvezérlés |
| Teljesítmény LE: | |
| Tömeg: | 6.6kg (14.5 lbs.) vágószerkezet nélkül |
| Kezelési típus: | Egy kezelős |
| Markolat rendszer: | Merev |
| Láncfék: | Nincs |
| Kuplung: | Centrifugális |
| Meghajtás típusa | Direkt |
| Felépítés: | Magnézium ötvözet ház |
| Gyújtás: | Elektronikus |
| Porlasztó: | Tillotson HS sorozat |
| Porlasztó komplett felújító készlet: | RK-23HS |
| Porlasztó membrán készlet: | DG-5HS/T |
| Olajozás: | Automatikus |
| Maximális fordulatszám RPM: | |
| Alapjárati fordulatszám RPM: | |
| Gyújtás időzítés: | fix |
| Megszakító hézag: | |
| Lendkerék / Gyújtótekercs hézag: | |
| Gyújtógyertya típusa: | Champion CJ7Y |
| Gyújtógyertya hézag: | 0.50mm (0.020 in.) |
| Főtengelycsapágy típusa: | Golyóscsapágy |
| Üzemanygtank: | |
| Keverék: | 20:1 |
| Ajánlott benzin: | 95 |
| Ajánlott keverék olaj: | Kétütemű motorolaj |
| Lánc osztás: | 3/8 in. |
| Lánc típus: | |
| Vezető típusa: | 14 link |
| Legrövidebb vezető: | 45cm (18 in.) |
| Leghosszabb vezető: | 50cm (20 in.) |
| Szín séma: | Sárga |
| Festék kódok: | |
| Robbantott ábra: | |
| Szervizelési útmutató: | |
| Megjegyzések: | |