FŰRÉSZ MÁNIA: WANKEL MOTOROS LEGENDA,SACHS-DOLMAR KMS4
3,048
Published at 2019, July 29
Egy láncfűrész ami a motor kialakítása miatt is legenda. Ugyanis Wankel motor felel a meghajtá
Show More
| Gyártmány: | Dolmar Sachs |
| Típus: | KMS-4 |
| Gyári szám: | |
| Gyűjtő: | Bojtos János |
| Gyártó: | DOLMAR Maschinen-Fabrik GmbH & Co. Hamburg, Németország |
| Sorozat, vagy típusszám: | 128 |
| Bevezetés éve: | 1975 |
| A gyártás felfüggesztése: | |
| Motorméret: | 58 ccm |
| Hengerek száma: | 3 |
| Henger furat: | |
| Dugattyú löket: | |
| Henger típusa: | SACHS Wankel motor |
| Vezérlési mód: | |
| Teljesítmény LE: | 8 SAE at 8,000 rpm |
| Tömeg: | 8.9 kg 40 cm-es vágószerkezettel |
| Kezelési típus: | Egy kezelős |
| Markolat rendszer: | Merev |
| Láncfék: | nincs |
| Kuplung: | Centrifugális |
| Meghajtás típusa | Direkt |
| Felépítés: | Magnézium ötvözet ház |
| Gyújtás: | Elektronikus |
| Porlasztó: | Tillotson HL sorozat |
| Porlasztó komplett felújító készlet: | |
| Porlasztó membrán készlet: | |
| Olajozás: | Automatikus, állítható |
| Maximális fordulatszám RPM: | 4500- 8000 |
| Alapjárati fordulatszám RPM: | |
| Gyújtás időzítés: | |
| Megszakító hézag: | |
| Lendkerék / Gyújtótekercs hézag: | |
| Gyújtógyertya típusa: | |
| Gyújtógyertya hézag: | |
| Főtengelycsapágy típusa: | |
| Üzemanygtank: | 600 ml |
| Keverék: | 50:1 |
| Ajánlott benzin: | 95 |
| Ajánlott keverék olaj: | SAE 30 |
| Lánc osztás: | 3/8 in. (9.5 mm) |
| Lánc típus: | Oregon 73D |
| Vezető típusa: | |
| Legrövidebb vezető: | 16 in. (40 cm) |
| Leghosszabb vezető: | 20 in. (50 cm) |
| Szín séma: | Dolmar piros, fekete légszűrőfedéllel |
| Festék kódok: | |
| Robbantott ábra: | |
| Szervizelési útmutató: | |
| Megjegyzések: |