| Gyártmány: | Echo |
| Típus: | CS-660EVL |
| Gyári szám: | 049694 |
| Gyűjtő: | Formanek Zsolt |
| Gyártó: | ECHO (KIORITZ CORPORATION) Tokyo, Japán |
| Sorozat, vagy típusszám: | CS-660EVL, CS-660EVLP |
| Bevezetés éve: | |
| A gyártás felfüggesztése: | |
| Motorméret: | 64.2 cc (3.92 cu. in.) |
| Hengerek száma: | 1 |
| Henger furat: | 47 mm (1.85 in.) |
| Dugattyú löket: | 37 mm (1.46 in.) |
| Henger típusa: | Alumínium króm bevonattal |
| Vezérlési mód: | Résvezérlés |
| Teljesítmény LE: | |
| Tömeg: | 6.5 kg vágószerkezet nélkül |
| Kezelési típus: | Egy kezelős |
| Markolat rendszer: | Anti-vibrációs |
| Láncfék: | Mechanikus |
| Kuplung: | Centrifugális |
| Meghajtás típusa | Direkt |
| Felépítés: | Magnézium ötvözet ház |
| Gyújtás: | Elektronikus (CDI) |
| Porlasztó: | Walbro HDB-17 |
| Porlasztó komplett felújító készlet: | K10-HDB |
| Porlasztó membrán készlet: | D10-HDB |
| Olajozás: | Automatikus |
| Maximális fordulatszám RPM: | |
| Alapjárati fordulatszám RPM: | |
| Gyújtás időzítés: | 30 fok a felső holtpont előtt |
| Megszakító hézag: | nincs |
| Lendkerék / Gyújtótekercs hézag: | 0.4 mm (0.016 in.) |
| Gyújtógyertya típusa: | NGK BPM7A |
| Gyújtógyertya hézag: | 0.6 to 0.7 mm (0.024 to 0.028 in.) |
| Főtengelycsapágy típusa: | Golyóscsapágy |
| Üzemanygtank: | 650 ml |
| Keverék: | 50:1 ECHO olajjal, egyébként 32:1 |
| Ajánlott benzin: | 95 |
| Ajánlott keverék olaj: | ECHO kétütemű motorolaj |
| Lánc osztás: | 3/8 in. |
| Lánc típus: | Oregon 72 |
| Vezető típusa: | 10 link |
| Legrövidebb vezető: | 40 cm (16 in.) |
| Leghosszabb vezető: | 60 cm (24 in.) |
| Szín séma: | ECHO narancssárga fekete légszűrőházzal és markolattal |
| Festék kódok: | |
| Robbantott ábra: | |
| Szervizelési útmutató: | |
| Megjegyzések: | |