| Gyártmány: | Husqvarna |
| Típus: | 33 |
| Gyári szám: | 918 661116 |
| Gyűjtő: | Formanek Zsolt |
| Gyártó: | HUSQVARNA VAPENFABRIKS AB Husqvarna, Svédország |
| Sorozat, vagy típusszám: | |
| Bevezetés éve: | 1986 |
| A gyártás felfüggesztése: | |
| Motorméret: | 34cc (2.1 cu. in.) |
| Hengerek száma: | 1 |
| Henger furat: | 36.5mm (1.4375 in.) |
| Dugattyú löket: | 32.5mm (1.28 in.) |
| Henger típusa: | Alumínium, króm bevonattal |
| Vezérlési mód: | Résvezérlés |
| Teljesítmény LE: | |
| Tömeg: | 6 lbs. 12 oz. (2.77 kg) vágószerkezet nélkül |
| Kezelési típus: | Egy kezelős |
| Markolat rendszer: | Merev |
| Láncfék: | Mechanikus |
| Kuplung: | Centrifugális |
| Meghajtás típusa | Direkt |
| Felépítés: | Magnézium ötvözet ház |
| Gyújtás: | Phelon |
| Porlasztó: | Walbro WT-67, WT-79, WT-98 sorozat |
| Porlasztó komplett felújító készlet: | K20-WAT |
| Porlasztó membrán készlet: | D10-WAT |
| Olajozás: | Automatikus |
| Maximális fordulatszám RPM: | 11500 |
| Alapjárati fordulatszám RPM: | 2700 |
| Gyújtás időzítés: | fix |
| Megszakító hézag: | |
| Lendkerék / Gyújtótekercs hézag: | 0.016 in. (0.41 mm) |
| Gyújtógyertya típusa: | Champion RCJ7Y |
| Gyújtógyertya hézag: | 0.5mm (0.02 in.) |
| Főtengelycsapágy típusa: | Görgős csapágy |
| Üzemanygtank: | 300 ml (10.5 fl. oz.) |
| Keverék: | 50:1 Husqvarna olajjal |
| Ajánlott benzin: | 95 |
| Ajánlott keverék olaj: | Husqvarna kétütemű motorolaj |
| Lánc osztás: | 3/8 in low profile |
| Lánc típus: | Oregon 91SG |
| Vezető típusa: | 01 link |
| Legrövidebb vezető: | 30cm (12 in.) |
| Leghosszabb vezető: | 40cm (16 in.) |
| Szín séma: | Husqvarna narancssárga |
| Festék kódok: | |
| Robbantott ábra: | |
| Szervizelési útmutató: | |
| Megjegyzések: | |