| Gyártmány: | Stihl |
| Típus: | 075 AV |
| Gyári szám: | - |
| Gyűjtő: | Formanek Zsolt |
| Gyártó: | STIHL ANDREAS MASCHINENFABRIK Stuttgart, Németország |
| Sorozat, vagy típusszám: | 1111 |
| Bevezetés éve: | 1974 |
| A gyártás felfüggesztése: | 1979 |
| Motorméret: | 111ccm (6.77 cu. in.) |
| Hengerek száma: | 1 |
| Henger furat: | 58mm (2.322 in.) |
| Dugattyú löket: | 42mm (1.68 in.) |
| Henger típusa: | Alumínium króm bevonattal |
| Vezérlési mód: | Résvezérlés |
| Teljesítmény LE: | 7 LE |
| Tömeg: | 11.7kg 53cm-es vágószerkezettel |
| Kezelési típus: | Egy kezelős |
| Markolat rendszer: | Anti vibrációs |
| Láncfék: | Csak az AVEQS modelleken |
| Kuplung: | Centrifugális |
| Meghajtás típusa | Direkt |
| Felépítés: | Magnézium ötvözet ház |
| Gyújtás: | Bosch electronic |
| Porlasztó: | Tillotson HS-60C sorozat |
| Porlasztó komplett felújító készlet: | RK-21HS |
| Porlasztó membrán készlet: | DG-HS/T |
| Olajozás: | Automatikus, kézi rásegítéssel |
| Maximális fordulatszám RPM: | |
| Alapjárati fordulatszám RPM: | |
| Gyújtás időzítés: | fix |
| Megszakító hézag: | |
| Lendkerék / Gyújtótekercs hézag: | |
| Gyújtógyertya típusa: | Bosch WSR6F |
| Gyújtógyertya hézag: | 0.63mm (0.025 in.) |
| Főtengelycsapágy típusa: | Ball |
| Üzemanygtank: | 1.2 litres |
| Keverék: | 40:1 Stihl kétütemű motorolajjal |
| Ajánlott benzin: | 95 |
| Ajánlott keverék olaj: | Stihl kétütemű motorolaj |
| Lánc osztás: | .404 in. |
| Lánc típus: | Stihl |
| Vezető típusa: | |
| Legrövidebb vezető: | 53cm (21 in.) |
| Leghosszabb vezető: | 90cm (36 in.) |
| Szín séma: | Törtfehér narancssárga fedéllel és hátsó markolat |
| Festék kódok: | |
| Robbantott ábra: | Stihl 075 AV |
| Szervizelési útmutató: | |
| Megjegyzések: | |