| Gyártmány: | DANARM |
| Típus: | 1-36 |
| Gyári szám: | |
| Gyűjtő: | Formanek Zsolt |
| Gyártó: | DANARM UK Stroud, Gloustershire, Anglia |
| Sorozat, vagy típusszám: | |
| Bevezetés éve: | 1973 |
| A gyártás felfüggesztése: | |
| Motorméret: | 2.1 cu. in. (34.4cc) |
| Hengerek száma: | 1 |
| Henger furat: | 1.4375 in. (36.5mm) |
| Dugattyú löket: | 1.28 in. (32.5mm) |
| Henger típusa: | Alumínium króm bevonattal |
| Vezérlési mód: | Résvezérlés |
| Teljesítmény LE: | |
| Tömeg: | 6.6 lbs. 2.9kg |
| Kezelési típus: | Egy kezelős |
| Markolat rendszer: | Merev |
| Láncfék: | Nincs |
| Kuplung: | Centrifugális |
| Meghajtás típusa | Direkt |
| Felépítés: | Magnézium ötvözet ház |
| Gyújtás: | Phelon |
| Porlasztó: | Tillotson HU-18A, vagy Walbro WA |
| Porlasztó komplett felújító készlet: | RK-14HU Tillotson, K10-WAT Walbro |
| Porlasztó membrán készlet: | DG-2HU Tillotson, D10-WAT Walbro |
| Olajozás: | Kézi |
| Maximális fordulatszám RPM: | 7,000 - 9,500 |
| Alapjárati fordulatszám RPM: | |
| Gyújtás időzítés: | fix |
| Megszakító hézag: | 0.015 in. (0.38mm) |
| Lendkerék / Gyújtótekercs hézag: | 0.016 in. (0.4 mm) |
| Gyújtógyertya típusa: | Champion CJ6 |
| Gyújtógyertya hézag: | 0.025 in. (0.63mm) |
| Főtengelycsapágy típusa: | Kosaras görgős csapágy |
| Üzemanygtank: | 10 oz. (300ml) |
| Keverék: | 0.83402777777778 |
| Ajánlott benzin: | 95 |
| Ajánlott keverék olaj: | Kétütemű motorolaj |
| Lánc osztás: | 1/4 in. (.250 in.) |
| Lánc típus: | Oregon 25 |
| Vezető típusa: | |
| Legrövidebb vezető: | 12 in. (30cm) |
| Leghosszabb vezető: | 16 in. (40cm) |
| Szín séma: | Metál kék |
| Festék kódok: | |
| Robbantott ábra: | |
| Szervizelési útmutató: | |
| Megjegyzések: | A kanadai Quadra Manufacturing gyártotta. |