| Gyártmány: | ECHO |
| Típus: | CS-60S |
| Gyári szám: | 5042603 |
| Gyűjtő: | Formanek Zsolt |
| Gyártó: | ECHO (KIORITZ CORPORATION) Tokyo, Japán |
| Sorozat, vagy típusszám: | |
| Bevezetés éve: | 1967 |
| A gyártás felfüggesztése: | 1983 |
| Motorméret: | 61.5 cc (3.75 cu. in.) |
| Hengerek száma: | 1 |
| Henger furat: | 48 mm (1.89 in.) |
| Dugattyú löket: | 34 mm (1.34 in.) |
| Henger típusa: | Alumínium, króm bevonattal |
| Vezérlési mód: | Résvezérlés |
| Teljesítmény LE: | |
| Tömeg: | 7.0 kg (15.4 lbs.) vágószerkezet nélkül |
| Kezelési típus: | Egy kezelős |
| Markolat rendszer: | Merev |
| Láncfék: | nincs |
| Kuplung: | Centrifugális |
| Meghajtás típusa | Direkt |
| Felépítés: | Magnézium ötvözet ház |
| Gyújtás: | Megszakítós |
| Porlasztó: | Tillotson HS-25A |
| Porlasztó komplett felújító készlet: | RK-23HS |
| Porlasztó membrán készlet: | DG-5HS/T |
| Olajozás: | Automatikus és manuális |
| Maximális fordulatszám RPM: | |
| Alapjárati fordulatszám RPM: | |
| Gyújtás időzítés: | 25 fokkal a felső holtpont előtt |
| Megszakító hézag: | 0.30 to 0.40 mm (0.012 to 0.016 in.) |
| Lendkerék / Gyújtótekercs hézag: | |
| Gyújtógyertya típusa: | NGK BM6A |
| Gyújtógyertya hézag: | 0.61 to 0.71mm (0.024 to 0.028 in.) |
| Főtengelycsapágy típusa: | Golyóscsapágy |
| Üzemanygtank: | 800 ml |
| Keverék: | 2.0840277777778 |
| Ajánlott benzin: | 95 |
| Ajánlott keverék olaj: | Echo kétütemű motorolaj |
| Lánc osztás: | 3/8 in. |
| Lánc típus: | Oregon 72D |
| Vezető típusa: | 10 link |
| Legrövidebb vezető: | 30 cm (12 in.) |
| Leghosszabb vezető: | 61cm (24 in.) |
| Szín séma: | Narancssárga fekete fedéllel |
| Festék kódok: | |
| Robbantott ábra: | Echo CS-60S |
| Szervizelési útmutató: | |
| Megjegyzések: | |